Petra-Domevscek-managing-partner-Holla-1-cropped-main

Petra Domevscek benoemd tot managing partner van Holla legal & tax

June 2026

Petra

Per 1 juni is Petra Domevscek benoemd tot managing partner van Holla legal & tax. Daarmee treedt zij toe tot het dagelijks bestuur van het kantoor, samen met managing partner finance Luuk Jonker en managing director Michiel Mak. Petra volgt Robert Gebel op in deze rol.


Voor Petra voelt haar benoeming als een logische volgende stap binnen een kantoor waarmee zij al ruim 25 jaar verbonden is. Sinds haar start bij Holla in 2001 heeft zij zich ontwikkeld tot een gewaardeerde arbeidsrechtspecialist, partner en nu ook bestuurder. Vanuit die ervaring gaat zij zich nu richten op de verdere ontwikkeling van het kantoor.

Meer over Petra lees je hier.

600x600-3.png

Marloes Stuurop partner bij Holla Legal & Tax

June 2026

Marloes

Marloes Stuurop is per 1 juli 2026 benoemd tot partner bij Holla legal & tax in ‘s-Hertogenbosch. Zij is gespecialiseerd in arbeidsrecht.

IMG_3628

Geslaagde sessie Strategische AI implementatie in Werkspoor

June 2026

pimOp 19 mei is een strategische bijeenkomst gehouden in de Werkspoor Kathedraal in Utrecht. De bijeenkomst werd verzorgd door Elgar Weijtmans (Head of technology HVG en strategisch expert) en Pim Betist (Founder van Clay Richard en hands-on specialist). Alle Netlawkantoren waren vertegenwoordigd. Pim en Elgar namen de aanwezigen mee in de kansen, risico’s en – vooral – de concrete stappen die nodig zijn om AI verantwoord en effectief binnen het kantoor toe te passen.